طراحی لوگو اختصاصی

طراحی لوگو حرفه ای

اولین قدم در شروع یک کسب و کار موفق داشتن یک لوگو اختصاصی حرفه ای است...

لوگو شما قلب کسب و کار شما و معرف برند شماست؛ داشتن یک لوگو مناسب سبب جلب توجه مخاطبان شما و اعتماد آن ها می شود و در موفقیت شما بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

یک لوگو حرفه ای به برند و کسب و کار شما هویت می بخشد...

اولین چیزی که مشتریان و مخاطبان شما را مجذوب خود می کند لوگو شما است، داشتن یک لوگو حرفه ای سبب اولین تاثیر مثبت در ذهن مخاطبانتان می شود، لوگو شما محصولات و خدمات شما را برای مشتریانتان در اولین نگاه توصیف می کند.

در ذهن مخاطبان خود ماندگار شوید...

بررسی ها نشان داده که شاید مشتریان نام کسب و کارها را فراموش کنند اما تا حدود زیادی لوگو و آرم ها در حافظه آن ها باقی می ماند.
طبق تحقیقات پردازش بینایی در مغز 60 هزار برابر سریع تر از پردازش متن است به همین علت است که مردم تقریبا بیشتر تصاویری که قبلا دیده اند را به خاطر می آورند اما فقط تعداد کمی از متن هایی که در گذشته با آن ها سر و کار داشته اند را می توانند یادآوری کنند.

داشتن لوگو اختصاصی باعث اعتماد کاربران به شما می شود...

بیشتر مخاطبان قبل از اینکه محصول و یا خدمات شما را انتخاب کنند ابتدا ظاهر برند و کسب و کارتان را بررسی می کنند،شاید اگر ظاهر کسب و کار شما ضعیف باشد و نتواند مخاطب شما را مجذوب خود کند مخاطب به شما اعتماد نکند و از تصمیم خود منصرف شود و در مقابل داشتن یک لوگو حرفه ای می تواند الهام بخش حس اعتماد به مشتریانی باشد که حتی شما را نمی شناسند.

نیاز به مشاوره طراحی لوگو دارید؟

شماره تماس خود را در کادر رو به رو وارد کنید با شما تماس میگیریم.

فهرست