خدمات ما

طراحی سایت وردپرس

طراحی وبسایت اختصاصی و حرفه‌ای تاثیر چشمگیری در رونق کسب و کار شما دارد با داشتن یک وب‌سایت اختصاصی کسب و کار خود را همیشه در دسترس و فعال نگه دارید و  24 ساعت شبانه روز خدمات خود را در سراسر ایران و دنیا به نمایش بگذارید و خود را از رقیبانتان متمایز کنید.
وردپرس راهی است سریع برای طراحی سایت حرفه ای که با آن می‌توانید به راحتی خدمات خود را در معرض دید همگان قرار دهید.

طراحی سایت فروشگاهی

امروزه با توجه به روی آوردن مردم به خرید اینترنتی داشتن یک سایت برای فروش محصولات شما یک نیاز مهم به حساب می آید. ما می توانیم فروشگاه شما را آنطور که می خواهید برای شما طراحی کنیم تا 24 ساعت شبانه روز فروش محصولات خود را تجربه کنید.

طراحی سایت شرکتی

امروزه هر شرکتی برای کسب اعتبار و برند سازی به یک وب‌سایت حرفه ای نیاز دارد تا به وسیله آن خدمات شرکت را به دیگران معرفی کند ما در آنلاینت خدمات طراحی یک وب‌سایت حرفه ای شرکتی را برای شما ارائه می کنیم.

طراحی گرافیک

اولین قدم در شروع یک کسب و کار موفق داشتن یک لوگو اختصاصی حرفه ای است.
لوگو شما قلب کسب و کار شما و معرف برند شماست؛ داشتن یک لوگو مناسب سبب جلب توجه مخاطبان شما و اعتماد آن ها می شود و در موفقیت شما بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

طراحی بنر و پوستر

ظاهر وب‌سایت شما یکی از مهم ترین ملاک های موفقیت شما خواهد بود، همه بازدیدکنندگان در ابتدا با ظاهر وب‌سایت شما رو به رو می شوند و در صورتی که اعتماد آنان جلب شود از شما خرید خواهند کرد.
بنر ها و پوستر ها مهم ترین ابزار جلب توجه و بازاریابی می باشند که در وهله اول نگاه مشتریان و بازدید کنندگان را مجذوب خود می کنند.

طراحی کارت ویزیت

یکی دیگر از ابزار های مهم جهت تبلیغات و بازاریابی کارت ویزیت می باشد که جهت ارائه اطلاعات تماس و معرفی کوتاه خدمات شما استفاده می شود.

صفحه آرایی

صفحه آرایی پایان نامه، کتاب، مقاله و مجله به شیوه پیش نهادی

تایپ

تایپ فوری و تخصصی دست نویس، کتاب، جزوه، پایان نامه و فایل صوتی، تایپ فرمول و رسم نمودار و جدول

پاورپوینت

تهیه پاورپوینت از کتاب ، مقاله ، پایان‌نامه ، جزوه ، فایل صوتی یا تصویری به همراه بهترین افکت ها و خلاصه نویسی

ترجمه

ترجمه انواع مقاله ، کتاب ، کاتالوگ
فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی

انجام ثبت نام های اینترنتی

انجام انواع ثبت نام های اینترنتی در کافی‌نت آنلاین آنلاینِت

فهرست