روش های ثبت پروژه

ما در آنلاینِت دو روش اصلی برای ثبت پروژه شما مشتریان عزیز در نظر گرفته ایم:

ثبت پروژه از طریق تماس ، واتساپ و تلگرام

ثبت پروژه اژ طریق وب‌سایت

ثبت پروژه از طریق تماس ، واتساپ و تلگرام

مشتریان عزیزی که ثبت پروژه از طریق وب‌سایت برای آن ها مشکل است یا نیاز به راهنمایی بیشتر دارند می توانند از طریق روش های زیر با ما در ارتباط باشند و درخواست خود را به ما اطلاع دهند و پس از آن قیمت پروژه تعیین و لینک پرداخت برای شما ارسال می شود و پس از پرداخت و انجام پروژه ، فایل پروژه برای شما ارسال می گردد و خدمات مورد نظر شما انجام می شود.

تلفن: 09018836015

تلگرام: onlinet_net@

ثبت پروژه اژ طریق وب‌سایت

برای تسهیل در روند ثبت پروژه از طریق وب‌سایت نیازی به ثبت نام در سایت وجود ندارد.

برای این کار ابتدا از منوی سایت دکمه ثبت پروژه را انتخاب نمایید.
سپس صفحه جدیدی برای شما باز می شود که دو مرحله برای ثبت پروژه وجود دارد؛ در مرحله اول اطلاعات تماس خود را وارد نمایید و یک روش را برای ارتباط های بعدی با شما تا پایان روند انجام پروژه انتخاب نمایید. و سپس برا روی «مرحله بعد» کلیک کنید.

مطابق تصویر زیر:

در مرحله بعد از منوی کشویی مقابلتان موضوع پروژه خود را انتخاب کنید، سپس با توجه به نوع پروژه شما اطلاعاتی از در رابطه با پروژه شما از شما خواسته می شود. پس از تکمیل اطلاعات پروژه بر روی «مرحله بعد» کلیک کنید.

مطابق تصویر زیر:

در آخرین مرحله در صورت تایید اطلاعات تماس خود دکمه ثبت پروژه را انتخاب کنید. و پس از آن پروژه شما با موفقیت ثبت می شود و قیمت پروژه شما تعیین و لینک پرداخت برای شما پیامک می شود و پس از پرداخت و انجام پروژه ، فایل پروژه برای شما ارسال می گردد و خدمات مورد نظر شما انجام می شود.

مطابق تصویر زیر:

فهرست