کافی نت چیست؟

آنچه در این مقاله می خوانید

کافی نت یا همان نت سرا یک مکان عمومی است که در آن تعداد زیادی سیستم کامپیوتر متصل به اینترنت وجود دارد که نرم افزار های کاربردی بر روی آن نصب هستند، و افرادی که دسترسی به اینترنت یا کامپیوتر ندارند می توانند از خدمات یک کافی نت هوشمند استفاده کنند.
کافی نت ها معمولا با توجه به زمان استفاده کاربران به طور ساعتی هزینه دریافت می کنند و یا برای کاربرانی که توانایی استفاده از کامپیوتر را ندارند خدماتشان را انجام می دهند و هزینه دریافت می کنند.

کافی نت در زبان انگلیسی Internet Cafe به معنای کافه اینترنت نامیده می شود.

تاریخچه کافی نت

اولین کافی نت دنیا برای اولین بار در کره جنوبی شکل گرفت و کافه الکترونیک نام گرفت. این کافی نت در سال 1988 مقابل دانشگاه هنگیک در شهر سئول کار خود را آغاز کرد.

کافی نت در ایران

امروزه با توجه به فراگیر شدن اینترنت و سیستم های کامپیوتری در منازل شخصی، کسب و کار کافی نت در ایران کمی کوچکتر شده و از سمت و سوی کرایه دستگاه های کامپیوتری به طور ساعتی به افراد به سمت انجام امور کامپیوتری افراد برای کسانی که با کار باکامپیوتر آشنایی کافی ندارند و همچنین انجام امور تخصصی تر و کارهایی که احتیاج به زمان زیادی دارند مانند تایپ سوق گرفته است.
بیشترین فعالیت هایی که امروزه در ایران توسط کافی نت ها انجام می شود به ترتیب شامل ثبت نام های اینترنتی ، تایپ ، تهیه پاورپوینت ، تحقیق و خدمات گرافیکی می شود.

کافی نت آنلاین

امروزه بعضی از کافی نت ها و یا برخی از افراد که تخصص کافی به انجام امور کامیوتری را دارند، جهت سهولت انجام کارهای کاربران به صورت آنلاین نیز فعالیت می کنند و با تبلیغ و ایجاد صفحات در شبکه های اجتماعی خود را به مشتریانشان معرفی می کنند و به جای مراجعه حضوری افراد به کافی نت ها، امور آن ها را به صورت دور کاری و آنلاین انجام می دهند که باعث صرفه جویی در وقت کاربران می شود.

کافی نت آنلاینِ آنلاینت

همچنین تیم متخصص کافی نت آنلاینِ آنلاینت انواع خدمات تخصصی کامپیوتری را به صورت دورکاری ارائه می دهد.
هدف ما از راه‌اندازی کافی نت آنلاین ایجاد بستری پرسرعت و حرفه ای است که کاربران بتوانند به وسیله آن امور کامپیوتری خود را هرچه راحت تر و سریع تر از داخل منزل یا محل کار خود و بدون نیاز به مراجعه حضوری انجام دهند.
ما در آنلاینت خدماتی نظیر تایپ ، ترجمه ، تهیه پاورپوینت ، تهیه تحقیقات دانشجویی و دانش آموزی ، انواع خدمات تخصصی گرافیکی و طراحی سایت را انجام می دهیم.

آنلاینِت همیشه و در هر لحظه در دسترس شماست و می توانید همه ی امور رایانه‌ای روزمره خود را به راحتی انجام دهید.
همچنین آنلاینِت بیش از یک کافی‌نت است؛ شما می توانید تمامی خدمات رایانه ای خود اعم از ساده ترین تا تخصصی ترین امور خود را به ما بسپارید.

آنلاینِت

آنلاینت؛ کافی نت تخصصی آنلاین با هدف فراهم آوردن بستری سریع و آسان برای انجام تمامی امور رایانه ای شما...

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست